Perfektné tesnenie!

Produkty Loctite na utesňovanie potrubí musia byť obzvlášť spoľahlivé, aby dokázali predísť úniku plynov alebo tekutín.

Ak potrebujete profesionálne výrobky na tesnenie rúr a armatúr a iných zostáv so závitmi, sortiment Loctite ponúka správne riešenie pre všetky požiadavky a materiály.


Utesnite s niťou na tesnenie potrubí

Loctite 55 môže byť použitý namiesto konope, pasty, alebo PTFE pásky. Toto tesnenie na všetky použitia, špeciálne vyvinuté na tesnenie potrubí, sa jednoducho obtočí okolo závitu potrubia priamo z obalu. Loctite 55 je používaný ako tesnenie na kovové alebo plastové šikmé závity, alebo na priemyselné použitie s vodnými alebo nevodnými tekutinami. Loctite 55 poskytuje čisté a jednoduché použitie a je obzvlášť rýchly a efektívny z hľadiska nákladov.

Vlastnosti anaeróbneho tesnenia s Loctite

Anaeróbne materiály pre utesňovanie potrubí tvrdnú v nerozpustné plastické výplne, a poskytujú ochranu pred únikmi. S týmto typom tesnenia potrubí, anaeróbne jednozložkové výplne vypĺňajú medzery mikroskopických rozmerov medzi navzájom blokovanými skrutkami, a pri kontakte s lepidlom pri absencii vzduchu polymerizujú v tuhú pevnú látku.
Loctite poskytuje produkty špeciálne na použitie s kovom a nerezovou oceľou, ktoré sa vyznačujú pomalým vytvrdzovaním pre možnosť znovunastavenia spojov, a stredne pevným tesnením potrubí.


Potrebujete pomoc?

Volajte našu bezplatnú infolinku: 0800 777 222

Média a stiahnutia