Riešenia povrchovej úpravy
Renovujete, opravte a ochráňte \npriemyselné zariadenia

Riešenia povrchovej úpravy

Renovujete, opravte a ochráňte \npriemyselné zariadenia

Riešenia povrchovej úpravy

Drsné prostredie, vystavenie extrémnym podmienkam a vysoké zaťaženie dielcov nakoniec spôsobí opotrebenie aj tých najkvalitnejších nástrojov. Inovatívne produkty značky Loctite na povrchovú úpravu Vám umožnia zrenovovať, opraviť a ochrániť Vaše priemyselné zariadenia. Akokoľvek náročné Vaše profesionálne potreby na údržbu môžu byť, vysokokvalitné produkty na povrchovú úpravu Loctite Vám pomôžu zvládnuť výzvy akými sú korózia, abrázia a pôsobenie chemikálií.

Rýchle linky:
Aplikácie    Výhody    Služby    Produkty    Materiály na stiahnutie    Kontakt

Príklady aplikácií

Ak už stojíte pred akoukoľvek výzvou, Loctite má pre Vás to správne riešenie

Výhody

Profitujte z našich znalostí a naplňte všetky Vaše potreby úpravy povrchu:

Zvýšte spoľahlivosť

opotrebených častí ich obnovou do prevádzkyschopných podmienok

 
Zlepšite bezpečnosť

prevenciou pracovných úrazov spôsobených zlyhaním

 

Šetrite čas

minimalizáciou prestojov a predĺžením životnosti dielcov

 
Znížte náklady

odstránením nutnosti výmeny a znížením potreby zásob náhradných dielcov

 


Technická podpora a služby

Náš skúsený tím odborníkov je pripravený poskytnúť Vám najvyššiu úroveň technickej podpory a asistencie pri Vašich potrebách úpravy povrchu.


Aby sme Vám mohli poskytnúť spolu s našimi produktmi profesionálne služby, spoločnosť Henkel spolupracuje s vybranými poskytovateľmi servisov priemyselných zariadení. Tieto majú nutné schopnosti a znalosti na vykonanie potrebných aplikačných operácií. Naši vybraní partneri, ktorí  zdieľajú vysoký štandard spoločnosti Henkel, majú možnosť získať označenie Henkel certifikované aplikačné centrum. Kliknite sem pre viac informácií o týchto centrách.

Kontaktujte nás pre viac informácií o našich produktoch, cenových ponukách alebo ponukách školení!

Produkty

S produktmi na úpravu povrchu značky Loctite môžete opravovať, renovovať a ochrániť všetky Vaše priemyselné zariadenia. Tieto produkty Vám ponúkajú integrované riešenie: dôkladné čistenie na prípravu zariadení, produkty s kovovou výplňou na opravu s jednoduchým použitím na opravu mechanických poškodení, ochranné nátery a zmesi na ochranu častí pred mechanickým a chemickým znehodnotením.

Čistenie

Starostlivo vyčistené časti sú pre garanciu úspešnej aplikácie produktov s kovovou výplňou aj ochranných zmesí a náterov kľúčové. Pripravte Vaše zariadenia na dlhodobý účinok úprav povrchu. Loctite ponúka čističe s jednoduchým použitím na odstránenie znečistenia, mastnoty a chemického znečistenia.

  viac
Kovom plnené zmesi

Opravy kovov s kovom plnenými zmesami Loctite Vám umožnia rýchlo opraviť opotrebené alebo poškodené dielce. Dielce pri tom môžu zostať na výrobnej linke – nie je potrebné zváranie. Kedykoľvek potrebujete opraviť mechanické škody alebo havárie, naše zmesi poskytujú spoľahlivé výsledky.

  viac
Ochranné nátery a zmesi

Ochrana povrchu pred externými vplyvmi je pre udržanie nákladov na údržbu a prestojov na minime kľúčová. Pre maximálnu efektivitu, bezpečnosť a spoľahlivosť použite inovatívne ochranné nátery a zmesi na ochranu proti korózii, abrázii, agresívnymi chemikáliami a inými hrozbami.

  viac

Pre zobrazenie celej produktovej rady kliknite sem:

Prehľad produktov Na zobrazenie celej produktovej rady povrchovej úpravy kliknite sem viac

Média a stiahnutia