Údržba, opravy a renovácie (MRO)

Iba správna údržba Vám zaistí hladké fungovanie Vašich zariadení. Loctite ponúka tie najlepšie riešenia v oblasti lepenia, tesnenia, čistenia a mazania.

Naše produkty sú známe pre svoju vysokú spoľahlivosť a bezpečnosť. Predovšetkým Vám pomôžu šetriť čas a znížiť náklady, pretože prestoje alebo zlyhania dielcov môžu byť znížené na minimum, ak je zariadenie udržiavané s produktmi Loctite.

Rýchle linky:

Výber produktov
 na údržbu     

Sprievodca údržby

Riešenia pre priemysel a
 zariadenia

Školenie Partneri Kontakt

Príklad použitia

Pozrite si, ako riešenia údržby Loctite zaisťujú hladké fungovanie tohto papierenského stroja pri 1 900 metroch za minútu.

Výber produktov na údržbu

Loctite je expert na údržbu pre lepenie, tesnenie, čistenie a mazanie.

Akákoľvek je Vaša úloha – zvládnete ju s Loctite.


Sprievodca údržby

Nájdite to správne riešenie pre každú úlohu údržby.
Cez mobil, online alebo offline – kedykoľvek, kdekoľvek.


Riešenia pre priemysel a zariadenia

Naše dlhoročné skúsenosti vo výrobe a údržbe nám umožnili vybudovať si hlboké znalosti o typických úlohách údržby a opráv vo všetkých hlavných priemyselných odvetviach, ako aj bežných priemyselných zariadeniach.

Priemyselné riešenia:
Naše programy pre priemysel pokrývajú typické problémy, ktorým musíte čeliť pri údržbe a opravách vo Vašom priemyselnom odvetví. Tieto programy zahŕňajú mnohé príklady aplikácií, odkazy a štúdie vybraných prípadov. Dozviete sa, ako bol Váš špecifický problém v oprave vyriešený v porovnateľnej situácii.
Lodný priemysel Ťažobný priemysel Oceliarsky priemysel

Petrochemický priemysel Elektrárne Vodné hospodárstvo

Železničný priemysel Všeobecné zariadenia


Riešenia pre zariadenia
Naše programy pre údržbu zariadení sa do ešte väčšej hĺbky venujú špecifickým úlohám údržby a opráv priemyselných súčastí. Ponúkame aplikačné riešenia pre všetky potreby údržby a návrhy konkrétnych produktov. Nemusíte sa zaoberať výberom produktu a môžete sa sústrediť na splnenie svojich úloh.

Priemyselné prevodovky

Servisný manuál

Priemyselné čerpadlá

Opravárenská a riešiteľská príručka

Opravy hriadeľov

Užívateľská a riešiteľská príručka

Školenie profesionálnej údržby

Vysoko kvalitné produkty môžu byť len tak účinné, ako spôsobilí sú ľudia, ktorí ich používajú. Práve z tohto dôvodu Vám ponúkame praktické školenia o používaní našich produktov v oblasti údržby a opráv. Naši školiaci pracovníci sú dôkladne oboznámení s každodennými problémami, ktorým musíte čeliť, a poskytnú Vám potrebné nástroje a praktické znalosti pre úspešnú aplikáciu našich produktov.

Prosím kontaktujte nás a dohodnite si školenie prispôsobené na mieru Vašim potrebám.


Partneri

Mnoho z našich produktov je dostupných prostredníctvom distribúcie. Pre vyhľadanie distribútora vo Vašom okolí, kliknite na tento link.


K zaisteniu kompletného údržbárskeho servisu a taktiež pre aplikáciu našich produktov na opravy povrchu spolupracuje Henkel s vybranými poskytovateľmi  priemyselného údržbárskeho servisu.

Zistite viac o Henkel sieti Certifikovaných aplikačných stredísk kliknutím na link.


Kontakt

Ak mate záujem dozvedieť sa viac o našich riešeniach značky Loctite, kontaktujte nás. Naši technickí pracovníci Vám môžu ponúknuť odborné školenie navrhnuté podľa Vašich špecifických potrieb.


Média a stiahnutia