Sekundové lepidlá Loctite

Ako jeden z najúspešnejších produktov v tejto oblasti a ako skutočná klasika, sú sekundové lepidlá Loctite vždy voľbou číslo jeden pre spoľahlivé vysokovýkonné lepenie. Loctite je lídrom na trhu v oblasti technológie sekundového lepenia.

Sekundové lepidlá Loctite sú vhodné pre širokú škálu materiálov, a sú dostupné ako kvapalina, gél, alebo v pevnej forme. Všetky sa vyznačujú výnimočne rýchlym priľnutím a super silnou lepiacou silou.

Rýchla voľba:
Aplikácie      Produkty     Na stiahnutie     Kontakt


Správne sekundové lepidlo Loctite pre každú prácu

Všetky rýchle opravy v priemysle, pri výrobe modelov, v dielňach, alebo na aute môžu byť jednoducho vykonané so sekundovými lepidlami Loctite. Tieto lepidlá lepia širokú škálu rôznych materiálov, ako je porcelán, keramika, drevo, koža, guma, plasty (ako PVC, ABS, polystyrén), kov, korok alebo kartón.

Vďaka nízkej viskozite preniknú sekundové lepidlá Loctite i do tých najmenších medzier a poskytujú permanentné bezpečné lepenie.

Použitie

Sekundové lepidlá Loctite sa aplikujú v tenkej vrstve na jednu z lepených častí. Dielce sú ihneď po aplikácii stlačené k sebe po dobu 5 až 60 sekúnd, v závislosti od materiálu. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pri použití sekundových lepidiel Loctite sa uistite, že všetky lepené povrchy sú čisté, suché, bez olejov a mastnoty a sú úplne kompatibilné. V prípade nutnosti pred lepením očistite povrchy pomocou čističa. V prípade neaktívnych povrchov sa taktiež odporúča použiť aktivátor.


Na stiahnutie

Brožúry + katalógy

Sekundové lepidlá Loctite

Potrebujete pomoc?

Volajte našu bezplatnú infolinku: 0800 777 222

Média a stiahnutia