Produkty a riešenia pre Vaše podnikanie

Spoločnosť Henkel Vám ponúka viac ako len najvyššiu kvalitu lepidiel, tesnení a produktov na úpravu povrchov. Pozrite si, ako naše riešenia môžu vyriešiť Vaše požiadavky ohľadom špecifickej problematiky alebo Vám pomôcť v celom Vašom podnikaní.


Ochrana priemyselného zariadenia a strojov je kľúčová pre každý druh drsných priemyselných podmienok. Priemyselné  časti sú veľmi často opotrebené, vystavené abrázii, erózii, pôsobeniu chemikálií, korózii, nárazom a mechanickému poškodeniu.

V spoločnosti chápeme potreby údržby v závodoch – a výzvy, ktorým čelíte pri zabezpečovaní spoľahlivosti, bezpečnosti a trvácnosti. Ponúkame Vám rozsiahlu sieť expertov, vedomostí a inovatívnych technológií na zvládnutie týchto výziev.


My máme priemyselné know-how, vďaka ktorým Vám môžeme ponúknuť riešenia navrhnuté na mieru. Bližšie informácie o našich priemyselných programoch nájdete nižšie.

Riešenia povrchovej úpravy   Strojársky priemysel  Oprava a údržba vozidiel      Lighting

Riešenia povrchovej úpravy
Drsné prostredie, vystavenie extrémnym podmienkam a vysoké zaťaženie dielcov nakoniec spôsobí opotrebenie aj tých najkvalitnejších nástrojov. Inovatívne produkty značky Loctite na povrchovú úpravu Vám umožnia zrenovovať, opraviť a ochrániť Vaše priemyselné zariadenia.


Strojársky priemysel
Spoločnosť Henkel je od 50. rokov 20. storočia aktívnym hráčom v oblasti priemyselnej výroby strojov a zariadení. Už vtedy boli na trh uvedené prvé anaeróbne produkty Loctite na zvládanie najmä mechanických problémov.


Oprava a údržba vozidiel
Jednoducho si vyberte najlepší produkt Loctite, Teroson alebo produkty na vypĺňanie plastov na riešenie Vašich problémov v oblasti údržby alebo opravy každého typu vozidla. Rovnaké produkty používajú výrobcovia automobilov, ktoré opravujete. Rovnaké produkty sú taktiež používané aj na pretekárskych automobiloch po celom svete.


Lighting (English)
Adhesive products for lighting manufacturers by Henkel are always a step ahead: New technologies, rising customer expectations and increasing regulatory requirements make for challenging times for luminaires and lamps!


Potrebujete pomoc?

Volajte našu bezplatnú infolinku: 0800 777 222

Média a stiahnutia