Naše prvotriedne produkty

Značky Loctite a Teroson sú založené na značných praktických znalostiach a inovatívnych nápadoch. Neustále pracujeme na zdokonaľovaní našich výrobkov a výrobných procesov, aby sme vedeli ešte lepšie napĺňať potreby našich zákazníkov a spotrebiteľov. Nižšie nájdete príklady inovatívnych produktov a riešení od spoločnosti Henkel.


LOCTITE HYBRIDY -  Univerzálne konštrukčné lepidlá, poháňané hybridnou  technológiou, predstavujú prelom v konštrukčnom lepení. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali rastúce nároky na priemyselnú výrobu a montáže či údržby a opravy.

Spoločnosť Henkel vylepšila produkty na zaisťovanie a tesnenie závitov. LOCTITE 518 a LOCTITE 577 s novým inovatívnym zložením teraz poskytujú ešte lepšie vlastnosti aj v náročných prevádzkových podmienkach.

Produkty proti zadieraniu LOCTITE sú vysoko kvalitné produkty vyvinuté na ochranu kovových dielcov pred koróziou, odieraním a zadieraním. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu sú vhodné na použitie v podmienkach statického a medzného trenia vznikajúceho z kombinácie nízkej rýchlosti a vysokého tlaku.

Hybridné lepidlo LOCTITE 4090 je kombináciou sekundového lepidla (kyanoakrylátu) a konštrukčného lepidla (epoxidu). Je prvým sekundovým lepidlom od spoločnosti Henkel, ktoré je vhodné na konštrukčné aplikácie.

LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD je jedinečný keramický ochranný povlak bez obsahu silikónu, ktorý chráni zváracie zariadenie pred rozstrekom. Povlak vytvára suchý film. Tento odpudzuje rozstrek a zabezpečuje nepretržité zváranie až po 8 hodín – bez potreby opätovnej aplikácie.

Toto inovatívne riešenie opráv oceľového potrubia je rýchlou a ekonomickou alternatívou k výmene potrubí. Toto riešenie "všetko v jednom" sa nanáša priamo na povrch potrubia, pretože zahŕňa komponenty na prípravu povrchu, vystuženie a vrchný náter.

Montéri a inštalatéri v celej Veľkej Británii považujú LOCTITE 55 za štandardný produkt na tesnenie potrubí.

Potrebujete pomoc?

Volajte našu bezplatnú infolinku: 0800 777 222

Média a stiahnutia